Semináře pro pedagogy

Semináře pro pedagogy zaměřené na kreativní učení a zpracování odpadových materiálů nabízí účastníkům možnost naučit se, jak vytvořit originální výrobky pomocí dostupných materiálů a snížit tak negativní dopad na životní prostředí. Workshopy pro výtvarkáře, družinářky, učitele pracovních činností a další zájemce zahrnují praktickou i teoretickou část a probíhají v dílnách a ateliérech cirkulárního centra v prostorách Umělecké kolonie Bastion IV v Josefově.

Součástí programu je nejen tvoření z naší aktuální nabídky, ale také hodně prostoru pro diskuze, výměnu zkušeností a nápadů.

Možnost přespání v originálním prostoru umělecké kolonie Bastionu No. IV je možný za 100,- Kč za osobu a noc navíc.

Letní soustředění pro pedagogy

pro: Pedagogové

Vzdělávací seminář - součástí programu je nejen tvoření z naší aktuální nabídky, ale také hodně prostoru pro diskuze, výměnu zkušeností a nápadů.

Program je rozdělený na 3 jednotlivé bloky/ 3 dny.
Cena za jeden blok je 950,- Kč/ osoba.
V ceně je kromě tvoření, kurzů a workshopů také občerstvení po celý den a jednoduchý, leč teplý oběd.
Přijet za námi do Pevnosti Josefov můžete jen na jeden den nebo se zúčastnit všech bloků a využít možnost přespání v originálním prostoru umělecké kolonie Bastionu IV za 100,- Kč/ za osobu a noc
V případě účasti na celém třídenním programu včetně ubytování v Bastionu IV máte nárok na sníženou cenu 2850,- Kč za osobu.

Podrobný program zašleme všem registrovaným účastníkům do 20. července.

Termín: 20. - 22. srpna 2023
Kapacita: 10 - 15 účastníků/ den
Cena za 1 blok: 950,- Kč / účastník
Cena celý seminář: 2750,- Kč / účastník (s i bez ubytování)

Platba předem 50%, na místě zbylou část.