Výroba kulis pro představení Jahelník - ZŠ Josefov 

18.04.2024

I v chladných dubnových dnech neztrácejí šikovní čtvrťáci ze Základní školy Josefov nadšení. Právě dnes se totiž pustili do výroby pece a kulis, které budou hrát hlavní roli v jejich dramatickém představení. Těšíme se na jedinečný zážitek, kdy se škola promění v arénu pro vyprávění pověsti o jahelníku.

Kulisy se rodí

S pečlivým důrazem na detaily se žáci chopili štětce a špachtle a začali tvořit kulisy. Nebojí se špíny ani nepřízně počasí, protože vědí, že jejich práce přinese úžasný výsledek. Každý tah štětcem je krokem blíže k dokonalé atmosféře, která vtáhne diváky do světa Jahelníku.

Zatímco děti pracují na kulisách, jejich učitelé, lektoři z Cirkulárního centra Jaroměř a Ilona Honzerová neúnavně pracují na tom, aby se celý projekt stal skvělou zkušeností. Kreativní podpora a lektorování jsou klíčové pro úspěch, a toto spojení umožní dětem rozvinout svůj potenciál naplno.

Podpora kreativity

Srdcem a duší tohoto projektu je Centrum uměleckých aktivit Hradec Králové, které podporuje a motivuje děti k uměleckému projevu a kreativitě. Jejich podpora umožňuje dětem vyrůst v umělecky založené jedince, kteří dokážou vyjádřit své myšlenky a pocity prostřednictvím umění.