Festival u nás proběhne 19. 4. 

Zapojili jsme se s našimi workshopy do festivalu FUK, který probíhá v kulturních institucích v dalších 24 městech po celé republice. 

<- Více informací o festivalu a program v dalších městech najdete zde:

DIVOKOLA Josefov

II. stupeň ZŠ, Pedagogové, SŠ

Na workshopu se účastníci dozví o zákonitostech svařování starých rámů a zkusí si jedno divokolo sestavit. Každý zájemce si může vyzkoušet svařování. Workshop bude pod vedením zkušených lektorů. 

Délka: 360 minut
Kapacita: 8-12 účastníků
Cena: 50,- Kč/účastník

Hudební dílna 

II. stupeň ZŠ, Pedagogové, SŠ

Zaměříme se jak na jednoduché perkusivní nástroje, chrastítka, tamburínky, bubínky, přes melodičtější xylofon po flétny různých druhů. Rádi bychom Vás tak inspirovali k Vašemu dalšímu tvoření a vidění světa, jako světa plného nových možností a nekonečného hravého objevování.

Délka: 180 minut
Kapacita: 8-12 účastníků
Cena: 50,- Kč/účastník


Loutky a loutkové divadlo

I. stupeň ZŠ, II. stupeň ZŠ, Pedagogové, SŠ

V rámci upcyklační dílny si vyrobíme loutky a kulisy na motivy vybrané pohádky. Na konci workshopu si improvizovaně s loutkami zahrajeme krátké divadlo.

Délka: 180 minut
Kapacita: 20 účastníků
Cena: 50,- Kč/účastník


INFORMACE

Kontaktní osoba k workshopům je Tomáš Mrkvica 725 815 150 | info@recyupcy.cz

Adresa, kde budou workshopy probíhat je: Umělecká kolonie Bastion IV, Okružní 242, Pevnost Josefov u Jaroměře.
Z Jaroměře do Josefova je pravidelné autobusové spojení minimálně každou hodinu. Autobusy vyjíždí od vlakového nádraží, přes zastávku u profimarketu Jaroměř, Nádražní
Výstupní zastávka v Josefově je Jaroměř, Josefov, Dělnický dům.
Od vlakového nádraží k nám můžete dojít i pěšky, počítejte na pěší chůzi cca 30 minut času.

V rámci návštěvy umělecké kolonie vás můžeme provést 4mi pevnostními galeriemi nebo do programu můžete zahrnout návštěvu bastionu I. a podzemí.

Platit můžete hotově nebo vám na požádání vystavíme fakturu. Programy realizujeme pro min. 15 žáků. Je-li žáků méně, je třeba chybějící částku doplatit.

Výše uvedené ceny výukových programů jsou dotovány z vlastních zdrojů a pokrývají jen část nákladů (cca 1/3). Čím je program delší, tím je větší i podpora. Pokud má škola či jiný objednatel možnost zafinancovat plné náklady (např. z grantů), prosíme o zvážení této možnosti – námi získané dotace tak budeme moci ušetřit pro jiné programy.

DOBA REALIZACE

U každého programu je uvedena délka programu, která ale nezahrnuje přesun od MHD k místu zahájení programu ani čas na případnou svačinu.

Budeme se těšit na tvoření!